چاپ پاکت نامه با بهترین قیمت در تهران و سایر شهرستان ها

چاپ پاکت نامه با بهترین قیمت در تهران و سایر شهرستان ها


امروزه صنعت چاپ برای تبلیغات روش های بسیار زیادی را در اختیار برندها گذاشته است. استفاده از هدایای تبلیغاتی و چاپ پاکت نامه دو مورد از روش های تبلیغاتی هستند که امروزه برندهای بزرگ به شدت از آنها استفاده می‌کنند. در این مقاله به صورت کامل به شما درباره چاپ پاکت نامه و انواع آن توضیح می‌دهیم.

چاپ پاکت نامه

چاپ پاکت نامه می‌تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مورد استفاده قرار بگیرد و وارد سازمان مورد نظر شما شود. شما در طول روز ممکن است نامه نگاری های بسیاری را با شرکت های مختلف انجام دهید. از این رو داشتن یک پاکت نامه اختصاصی می‌توانید به تبلیغات برند خود کمک زیادی بکنید. چاپ پاکت نامه امروزه به شدت در بین برندهای بزرگ رواج دارد. آنها با قرار دادن آدرس خود، شماره تماس، لوگو و آدرس شبکه های اجتماعی خود روی پاکت نامه سعی در ارتباط بیشتر با مخاطب دارند.

اندیشه برتر بهترین انتخاب برای چاپ پاکت نامه در اندازه های مختلف و گرماژهای متفاوت می‌باشد. شما می‌توانید بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت در چاپ پاکت نامه را با اندیشه برتر تجربه کنید.

چاپ انواع پاکت نامه

پاکت نامه انواع مختلفی دارد که هرکدام از آنها کاربرد خاص خود را دارند. پاکت نامه فوری، پاکت نامه ملخی، پاکت نامه اداری و پاکت نامه مخصوص هدیه انواع مختلف چاپ پاکت نامه می‌باشند. در ادامه هرکدام از آنها را به صورت کامل به شما معرفی می‌کنیم.

پاکت نامه فوری

چاپ پاکت نامه فوری در ابعاد A5، A4 و A3 و در دو مدل کیفی و کیسه ای انجام می‌شود. در مدل کیفی درب پاکت نامه از قسمت طولی (بالا) باز می‌شود و در مدل کیسه ای درب از قسمت عرض پاکت نامه باز می‌شود. در کشور ایران استفاده از پاکت نامه های کیفی بسیار محبوب تر از نوع کیسه ای می‌باشد.

چاپ پاکت نامه

پاکت نامه ملخی

در چاپ پاکت نامه ملخی، اگر از کاغذ A4 استفاده شود؛ قسمت طول کاغذ را 2 عدد تا می‌زنند و اگر از کاغذ A5 استفاده شود قسمت عرض یک تا می‌خورد و نامه درون آن قرار می‌گیرد. همچنین باید بدانید که استفاده از کاغذهای بزرگ تر و یا کوچکتر بسته به اندازه مرسوله شما امکان پذیر است. گرماژ پاکت نامه معمولا 80 سا 100 می‌باشد؛ اما برای پاکتهای اختصاصی تر از گرماژهای 120، 160 و 230 نیز استفاده می‌شود.

پاکت نامه اداری اختصاصی

یکی از پرمصرف ترین پاکت نامه های ادارای، پاکت نامه محرمانه می‌باشد. برای رعایت محرمانه بودن آن بخش درونی این پاکت نامه ها به رنگ سیاه می‌باشد. در بازار پاکت های اداری همچنین به رنگ های زرد و سفید نیز موجود می‌باشند. این پاکت ها در تولید این پاکت ها از چسب های بسیار قوی استفاده می‌شود. چاپ پاکت نامه دفترخانه و چاپ پاکت آزمایشگاه در این دسته قرار می‌گیرند.

پاکت های مخصوص هدیه

استفاده از این پاکت ها حس غرور و احترام را به مخاطب شما می‌دهد. شما می‌توانید هدایا، کارت هدیه و کارت پستال را درون این پاکت ها قرار دهید و آن را به مخاطب خود هدیه کنید. چاپ پاکت نامه رنگی، نمونه پرکاربرد این دسته می‌باشد.

سفارش چاپ روی پاکت نامه

طراحی پاکت نامه

برای آنکه از این روش بتوانید نهایت استفاده را در برندینگ خود بکنید؛ لازم است تا به طراحی آن توجه ویژه ای داشته باشید. مهم ترین ویژگی هایی که طراحی یک پاکت نامه باید داشته باشد به شرح زیر می‌باشد:

  • طراحی پاکت نامه اداری معمولا بعد از طراحی سربرگ انجام می‌شود. نکته ای که باید به آن دقت داشت؛ ایجاد هماهنگی بین این دو می‌باشد. در پاکت نامه اداری شما محدود به اعمال تغییرات جزئی مانند کمرنگ کردن و یا پررنگ کردن، حذف و یا افزودن یک المان و کارهایی از این قبیل هستید.
  • روی پاکت نامه باید نام برند، آدرس شرکت، شماره تماس و آدرس شبکه های اجتماعی درج شود.
  • ابعاد پاکت ها باید با توجه به ابعاد سربرگ تعیین شود.
  • پس از اتمام طراحی پاکت باید قالب آن نیز طراحی شود. به این صورت مرحله پاک سازی و چسب زنی با دستگاه های اتوماتیک انجام می‌شود. باید بدانید که این قسمت قبلا به صورت دستی انجام می‌شد.

سفارش چاپ پاکت نامه

اندیشه برتر شرکت در جشنواره های بین المللی چاپ و دریافت جوایز متعدد را در کارنامه خود دارد. همچنین بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی ها در زمینه چاپ متالایز، چاپ هایبرید و غیره باعث شده تا کیفیت محصولات در بالاترین سطح ممکن قرار بگیرد. شما می‌توانید چاپ پاکت نامه خود را با بهترین قیمت به اندیشه برتر بسپارید.

جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

 


نظرات

نام
ایمیل
نظر