خدمات سلفون

سلفون کشی واتربیس و حرارتی

مجتمع چاپ اندیشه برتر با داشتن جدیدترین دستگاههای سلفون کشی تمام اتوماتیک ۴/۵ ورقی با سرعت بالا و با کیفیت و قیمتی مناسب و در کوتاه ترین زمان, ممکن آماده خدمات به شما همکاران و مشتریان محترم میباشد.این مجتمع امکان انجام کلیه خدمات سلفون نظیر : سلفون مات و براق ؛ چاپ متالایز طلایی ، نقره ای و همچنین سلفون مخملی بر روی کار چاپی با توجه به سلیقه مشتری را دارا می باشد.

پیش از هرچیزی باید بدانید که در موضوع سلفون کشی واتربیس و حرارتی، سلفون کشی واتربیس و سلفون کشی حرارتی دو روش کاملا متفاوت هستند. سلفون های حرارتی حاوی یک لایه نازک از چسب هستند. همانطور که از نام این روش هم پیداست؛ تا زمانی که در معرض حرارت قرار نگیرند این چسب فعال نمی‌شود. این سلفون ها به وسیله دستگاه های خاصی فعال می‌شوند و برای استفاده روی کاغذ و مقوا بسیار مناسب هستند.

سلفون های واتربیس نیز به وسیله نوعی چسب بر روی کاغذ می‌چسبند. استفاده از سلفون کشی واتربیس و حرارتی در بسته بندی محصولات، علاوه بر افزایش کیفیت بسته بندی، مقاومت آن را نیز افزایش می‌دهد. این روش در انواع مختلف مات، شنی، مخملی و متالایز قابل انجام است. از سلفون کشی واتربیس و حرارتی برای بسته بندی انواع محصولات و به خصوص برای جلد کتاب ها استفاده می‌شود.

تنها هدف سلفون کشیدن روی بسته بندی محصولات، افزایش مقاومت بسته بندی محصول است. زمانی که یک محصول در کارخانه تولید و بسته بندی می‌شود؛ در مسیر انتقال به شهرهای دیگر ممکن است بخاطر شرایط آب و هوایی یا فشار و غیره دچار آسیب شود. استفاده از سلفون کشی واتربیس و حرارتی می‌تواند از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کند.

اگر حوزه کاری شما به گونه ای است که محصولی را تولید و بسته بندی می‌کنید؛ برای افزایش کیفیت و مقاومت بسته بندی خود و جلوگیری از خراب شدن بسته بندی در مسیر ارسال به سایر شهرها، حتما از سلفون کشی واتربیس و حرارتی استفاده کنید.

دستگاه های سلفون کشی موجود در چاپخانه:

- سلفون كشي حرارتي تمام اتوماتيك با قابليت سلفون كشي از سايز ٣٥,٥٠ تا سايز ١٠٠در١٢٠

-سلفون كشي واتربيس Wen Chyuan تمام اتوماتيك ساخت کشور تایوان - سایز 70*100


نام
ایمیل
نظر