آخرین تکنولوژی چاپ آلمان اینک در مجتمع چاپ اندیشه برتر

 

 اطمینان خاطر با هایدلبرگ 

 برای دومین بار در آسیا  و پس از کشور ژاپن،  اکنون و با افتخار اولین ماشین کاملا حرفه ای صنعت چاپ با کمال خرسندی در چاپخانه اندیشه برتر نصب شده است و با بالاترین کیفیت مشغول به کار است . اما بد نیست بدانید این تکنولوژی اولین بار در چه سالی و کدام کشور رو نمایی شد.


هایدلبرگ این غول چاپ آلمانی در این نمایشگاه پرینت شیگاگو آمریکا در سال  2009 ، تعدادی كیت را از پرینتر كوچك "پرینت مستر QM 46 تا پرینتر بزرگ و پركار " اسپید مستر XL 75 B2  "به نمایش گذاشت.

در نمایشگاه پرینت 09، دستگاه "سپید مستر52 آنی كالر" نیز به نمایش گذاشته شد  كه دستگاهی با زمان تولید كوتاه‌ است و 40 درصد از زمان آمادگی نهایی كار می‌كاهد و از دستگاه‌های افست سنتی 90 درصد اتلاف كمتری دارد ضمنا همه دستگاه‌ها در این نمایشگاه از نرم‌افزار مخصوص هایدلبرگ موسوم به پرینكت استفاده می کردند

مارسل كیسلینگ، مدیر هایدلبرگ آمریكا در این نمایشگاه گفت :"هدف نمایشگاه پرینت 09 این است كه نشان دهد چگونه پرینترها می‌توانند با كار كمتر نتیجه بیشتری به دست دهند."

او همچنین گفت : "در بازار امروز پرینترها باید روان و كارآمد باشند و 75 و  105Speedmaster XL  نمونه‌های خوبی از دستگاههایی با تولید بالا هستند. علاوه بر این نرم‌افزار پرینكت و مدیریت رنگ، زمان تولید و میزان اتلاف را كاهش می‌دهند؛ ما می‌خواهیم از این فرصت استفاده كنیم تا توجه‌ها را به سمت بهره‌وری با هایدلبرگ بكشانیم و اطمینان را در بازار افزایش دهیم."

كیسلینگ گفت به نظر می‌رسد اعتماد دارد به بازار چاپ شمال آمریكا باز می‌گردد و این نمایشگاه ممكن است با این بهبود همزمان شود.

نمایشگاه پرینت 09 از تا 16 سپتامبر 2009  در شیكاگو برگزار شد.

474

درباره ما

با پشتوانه چندین نسل از بزرگان و پیشکسوتان صنعت چاپ و صحافی  و با بکارگیری آخرین تکنولوژی های روز جهان و نیز آخرین متدهای مدیریت تولید وکنترل کیفیت , مجتمع چاپ لیتوگرافی صحافی اندیشه برتر به عنوان یکی از تخصصی ترین شرکت های ارائه دهنده چاپ و خدمات تکمیلی در مرکز شهر اینک با افتخار و مسرت پذیرای تمامی سفارشات چاپی شما عزیزان می باشد. ما مفتخریم بهترین و عالی ترین مشاوره چاپ و صحافی را از تقاضا و سفارش تا تولید محصول نهایی پیش روی شما قرار دهیم.

از اعتماد شما به خود بی نهایت سپاسگزاریم و از این اعتمادو حسن نظر  بالنده ایم.

شبکه های اجتماعی

شماره مستقیم مدیریت :

8856 380 0912

0822 314 0912

Top