نمایشگاه دروپا 2020 در یک نگاهنمایشگاه دروپا از لحاظ اندازه، گستردگی و درخواست تمدیدش یک رویداد خاص در صنعت چاپ و تبلیغات به شمار می رود و به دلیل پیشنهادات زیاد و برنامه ١١ روزه برای چاپ خلاقانه و راهکارهای میان رسانه ای و تکنولوژی های آینده و کاربردهای صنعتی، مهم ترین رویداد بین المللی در صنعت چاپ محسوب می شود.

و این کل ماجرا نیست : بیش از ١٢٠ غرفه از دروپا ٢٠١٢، راهکارهای خودشان را در زمینه چاپ و بسته بندی در دروپا ٢٠١٦ ارائه خواهند داد. بعلاوه برای مطبوعات تجاری بین المللی، نشست خبری ای در ١٢ ماه می برگزار خواهد شد که هدف بعدی دروپا در آن اعلام می شود.

لیست عمده محصولات نمایشگاه چاپ و بسته بندی آلمان، دروپا ٢٠٢٠:

  • تجهیزات و لوازم طراحی  و پیش از چاپ
  • تجهیزات و لوازم چاپ
  • تجهیزات و لوازم پس از چاپ و تکمیلی
  • کاغذ و مقوا و سایر محصولات کاغذی
  • مرکب و مواد مصرفی
  • قطعات و لوازم یدکی ماشین آلات چاپ
  • خدمات و نرم افزارهای چاپ

نگرش های دروپا برای آینده:

امروزه واضح است که دنیای فیزیکی و تکنولوژی همچون دنیای آنلاین و آفلاین در حال نزدیک و نزدیک تر شدن به یکدیگر می باشند. رویکرد آینده دروپا پیشنهادی برای تمام کسانی است که در حال تجربه توسعه مرحله جدیدی از صنعت چاپ هستند. نمایش ها و رویدادهای پر شماری برای شما آماده خواهد شد که شما را وادار به فکر کردن در مورد راه حل های جدید نموده و به دورنماهای جدیدی از شغلتان اشاره می نماید. بگذارید از ایده های نو و راه هایی که زمین را به لرزه می اندازند، الهام بگیرید.


نکات جالب جدید برای توجه بیشتر در نمایشگاه چاپ و کاغذ آلمان ٢٠٢٠ یعنی دروپا:

صنعت چاپ و رسانه در حال تغییر است. تکنولوژی های جدیدی در حال توسعه هستند. دروپا با تم های برجسته چاپ، پرینت کاربردی، بسته بندی محصولات، پرینت سه بعدی و پرینت سبز به این تغییرات پاسخ داده و در حال بازگشایی گروه جدیدی از بازدیدکنندگان تحت عنوان هنر تکنولوژی و راهکارهای جدید می باشد.

  

٣١٤٥٠٠ حرفه ای – ١٣٠ کشور – ٧٩ درصد تصمیم گیرندگان مهم صنعت چاپ
دروپا کیفیت و کمیت را در کنار هم عرضه می کند: مدیران برتر، تصمیم گیرندگان و بازدید کنندگان تجاری از صنعت های مختلف و گسترده، از دروپا بازدید می نمایند.

بازارهای های جدید – گروه هایی با هدف جدید
دروپا محل نمایش جهانی این ابداعات است. دروپا مکانی است که در آن متخصصان آینده گرای صنعت نشر و چاپ و رسانه، شرکت های خلاق و نوآور را ملاقات می کنند و با استراتژی های بصری ارتباط برقرار می نمایند. پس نمایش های ویژه دروپا را از دست ندهید.

مفهوم اثبات شده - چه چیزی دروپا را بسیار موفق می کند:
  • کمپانی های خلاق و جوان از دروپا به عنوان سکو پرتابی استفاده می نمایند تا وارد صنعت نشر بین المللی شوند.
  • غرفه داران دروپا می توانند حضورشان را با افزایش نمایش میزان خلاقیت طرح هاشان پر رنگ تر نمایند.
  • رهبران بازار و تجارت تکنولوژی های پیشرو بسیار مهم هستند ولی همچنین شرکت های جدید نرم افزاری نیز به همان اهمیت اند و دروپا به آن ها نیز ارج نهاده و ارزش قائل است.
 
آینده ٣٠٠٠ متر مربعی:
دروپا در سالن ٧ به ٦ پارک موضوعی تقسیم شده که شرکت ها می توانند غرفه هایشان را در ابعاد ٦ و ٩ و ١٢ متر مربع برگزار نمایند.

طراحی دروپا به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا با راهنماهای موجود به راحتی بتوانند به غرفه داران خارق العاده دروپا برسند.

 

برای نمایشگاه دوسلدورف، بفرمایید از این طرف !
سریع ترین ارتباطات، کوتاه ترین دسترسی ها و بهترین هتل ها و هزاران چیز دیگر. ما اطلاعات جالب را برایتان مهیا کرده ایم که به شما کمک می کند سفرتان به دوسلدورف را با لذت ادامه دهید.
دوسلدورف در لغت به معنای جذابیت تنوع می باشد که ترکیبی از افسون راینی و ظرافت پیچیده شهر را برای بازدید کنندگان غیر قابل مقاومت می کند. پس تعجبی ندارد که دوسلدورف به طور مکرر به عنوان شهری با برترین کیفیت های زندگی اتنخاب می شود!

10111

درباره ما

با پشتوانه چندین نسل از بزرگان و پیشکسوتان صنعت چاپ و صحافی  و با بکارگیری آخرین تکنولوژی های روز جهان و نیز آخرین متدهای مدیریت تولید وکنترل کیفیت , مجتمع چاپ لیتوگرافی صحافی اندیشه برتر به عنوان یکی از تخصصی ترین شرکت های ارائه دهنده چاپ و خدمات تکمیلی در مرکز شهر اینک با افتخار و مسرت پذیرای تمامی سفارشات چاپی شما عزیزان می باشد. ما مفتخریم بهترین و عالی ترین مشاوره چاپ و صحافی را از تقاضا و سفارش تا تولید محصول نهایی پیش روی شما قرار دهیم.

از اعتماد شما به خود بی نهایت سپاسگزاریم و از این اعتمادو حسن نظر  بالنده ایم.

شبکه های اجتماعی

شماره مستقیم مدیریت :

8856 380 0912

0822 314 0912

Top