به قلب مجتمع چاپ (چاپخانه) اندیشه برتر خوش آمدیددر اولين تماس درخواهيد يافت پرسنل مجرب واحد سفارشات و بازرگاني اين مجتمع ، ارائه خدمات بهينه و بي نظير به تمامي مشتريان گرامي خود را به ﻋنوان يكي از مهمترين اصول در نظر گرفته و آن را در اولویت کاری خود قرار می دهند.
ارائه بروزترین و بهترین مشاوره های چاپی، برآورد کارشناسی شده و دقیق هزینه خدمات درخواست شده در کمتر از چند دقیقه ،در کنار نظارت و برنامه ریزی بسیار دقیق در جهت خدمت رسانی عالی و انجام به هنگام سفارشات چاپی تا لحظه تحویل سفارش به مشتریان گرامی و البته با بالاترین کیفیت، از افتخارات بارز و بی نظیر ما در این واحد می باشد.
خواهشمندیم برای ایجاد یک همکاری عالی و پایدار با ما درنگ ننماید و هر چه سریعتر با واحد سفارشات ارتباط برقرار نمایید.

تعرفه ها

درباره ما

با پشتوانه چندین نسل از بزرگان و پیشکسوتان صنعت چاپ و صحافی  و با بکارگیری آخرین تکنولوژی های روز جهان و نیز آخرین متدهای مدیریت تولید وکنترل کیفیت , مجتمع چاپ لیتوگرافی صحافی اندیشه برتر به عنوان یکی از تخصصی ترین شرکت های ارائه دهنده چاپ و خدمات تکمیلی در مرکز شهر اینک با افتخار و مسرت پذیرای تمامی سفارشات چاپی شما عزیزان می باشد. ما مفتخریم بهترین و عالی ترین مشاوره چاپ و صحافی را از تقاضا و سفارش تا تولید محصول نهایی پیش روی شما قرار دهیم.

از اعتماد شما به خود بی نهایت سپاسگزاریم و از این اعتمادو حسن نظر  بالنده ایم.

شبکه های اجتماعی

 

Top